• Tüm Kategoriler
  • Actodermanol El ve Cilt dezenfektani 1000 ml

   Actodermanol El ve Cilt dezenfektani 1000 ml
   Görsel 1
   PlatinPuan : 78.793
   Fiyat:
   122,34 TL
   İndirimli Fiyat (%20) :
   97,87 TL
   Kazancınız 24,47 TL
   97.87 www.eklegitsin.com
   Aynı Gün Kargo

   El ve Cilt Antiseptiği – Etanol %70 (V/V)

   • Etil alkol içerir
   • İstenilen sıklıkta kullanılabilir
   • Alman DERMATEST laboratuvarında dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır
   • EN 1500 ve EN 12791 normlarına göre test edilmiştir
   • Hijyenik el antisepsisi için 30 saniye
   • Cerrahi el antisepsisi için 3 dakika
   • Biyosidal olarak ruhsatlıdır

   Actodermanol®, alkol bazlı el ve cilt antiseptiğidir. Hijyenik ve cerrahi el dezenfeksiyonu için sık kullanıma uygun formüle edilmiştir. Alerjik reaksiyona sebep olmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Aldehit, fenol, hidrojen peroksit, klorheksidin ve benzeri maddeler içermez.

   Hasta bakımı sırasında, nötropenik ve immünsüpresif hastalarla temastan önce, izolasyon odasında bulunan hastalarla temastan önce ve sonra, enjeksiyon öncesi cilt antisepsisi için, invaziv girişimlerden önce ve sonra, eldiven giymeden önce ve sonra, özellikle iş yükünün, hasta sayısının yoğun olduğu ünitelerde gün içinde sık kullanıma uygundur. Halk sağlığı alanında kullanıma uygundur.

   Actodermanol®  bakterisidal (tuberculosis dahil, MRSA, VRE, A. baumannii), fungisidal ve virusidal (HBV / HIV / HCV, Vaccinia, Rota, Corona viruses dahil) etkilidir.

    

   Enjeksiyonlardan önce cilde püskürtünüz. 30 sn. bekleyerek siliniz. Kullanımdan önce tüm takıları çıkarınız Tırnakların uzun olmamasına dikkat ediniz.

   Hijyenik el yıkama: Tüm takılarınızı çıkarınız. 3-5 mL Actodermanol® alınız. EN 1500 standardına göre 30 sn. uygulayınız.

   Cerrahi el yıkama: Tüm takılarınızı çıkarınız. Ürünü uygulama boyunca cildi ıslak tutacak şekilde yeterli miktarda alınız. EN 12791 standardına göre ellerinizi, bilek ve dirsekleri dahil ederek Actodermanol® ile her iki eli toplam 3 dk. boyunca ıslak ovarak dezenfekte ediniz. İşlem esnasında gerekiyorsa tekrar dezenfektan alınız. Ellerinizi steril havlular kullanarak kurulayınız.

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodude1560
   MarkaDİĞER MARKALAR
   Stok DurumuVar
   1000000001459
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.