• Tüm Kategoriler
  • DTS DİSTİLE SU CİHAZI ( 4 litre ) 1 Yıl Garanti

   Görsel 1
   PlatinPuan : 1.686.925
   Fiyat:
   2.769,17 TL
   İndirimli Fiyat (%24,3) :
   2.095,33 TL
   Kazancınız 673,83 TL
   258,42 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   DİSTİLE SU CİHAZI NEDİR ? NE İŞE YARAR ? 

   Distilasyon işlemi ; ısıtılarak buhara dönüşmüş ve içerisindeki tüm minerallerden, inorganik yapılardan, bakteri - virüs vb mikroskobik canlıları da elimine ederek,  arındırılmış olan suyun , soğutma bölgesinde tekrar soğutulması neticesinde saf su haline getirilmesi işlemidir 

   Çelik tanka sahip distilesu cihazımız fişe takıldığı an çalışmaya başlar. Kaynama noktasında gelindiğinde çıkan buhar özel bidonunda saf suya dönüştürülerek toplanır. Bu esnada herhangi bir işlem veya müdahale gerekmez.

   Distilasyon işlemi  saf su üretmenin veya kontrollü olarak ısınma sonrası oluşan buharın tekrar likit halde birleşmesi için en ekonomik ve kolay yöntemdir. Sadece suyun buharlaştırılması yöntemiyle çalışıldığı için ekstra bakım ve filtre maliyetleri gerekmez. Yapmanız gereken tek şey dönem dönem biriken tortuların tanktan uzaklaştrırılmasıdır ve maliyeti yoktur.

   CİHAZ ÖZELLİKLERİ :

   Psslanmaz çelik tank 
   Ayrılabilen soğutma kanalı
   Güç Kablosu
   Özel su toplama bidonu 
   Temizlik tozu

   DİSTİLE SU KULLANILAN SEKTÖRLER :

   Distile su cihazı ile kimyasal olarak minerallerden / tortulardan / tortudan ve kireçten arınmış su ihtiyacı olan tüm cihazlarda kullanılabilir. Örneğin 
   otoklavlar, buhar kazanları , buharlı temizleyiciler,  laboratuarlar, araba atölyeleri, restoranlar, oteller, barlar vb... sektörlerde kullanılmaktadır.

   DİSTİLE SU KULLANILAN CİHAZLAR:

   Otoklav cihazları, nemlendiriciler , buhar makineleri ; asitli tip aküler, özel filtre kullanılan kahve ve sıcak içecek makineleri

   TEKNİK VERİLER:

   Güç kaynağı : (220-240v)
   Güç tüketimi : 750w
   Su deposu hacmi : 4 litre
   Üretim Kapasitesi : Saatte yaklaşık 1 litre distile su cihazı


   CİHAZIN BAKIMI ve TANKIN TEMZİLİĞİ:

   Disteli su cihazımızda herhangi bir zorunlu bakım perioyodu bulunmamaktadır. Ancak dikkat edilmesi gerekn belli pretikleri mevcuttur.
   * Her kullanım sonrası mutlaka cihazı kurutarak bırakınız. Eğer tank içindeki suyun tamamını kullanmadıysanız cihazı boşaltınız.
   * Normal çeşme suyu kullanabilirsiniz.Eğer bölgenizdeki şebeke suyu çok kireçli ise filtre veya kaynak su kullanmak distile suyun kalitesini arttıracaktır.
   * Buharlaşan suyun ardından kalan tortu , pkaet içerisinden çıkan çözücü temizleme tozu ile ayda bir temizlenebilir. Bunun için cihazı kapağı açıkken 1 litre suya 1 çorba kaşığı çözücü koyarak tortular gidene kadar kaynatınız ve sonra durulayınız. Tortuları kezinlikle kazımayınız veya sert bir cisimle kaldırmaya çalışmayınız.
   * Distile su cihazını dolap içi , tezgah altı gibi kapalı alanlarda kullanmak suyu damıtma sürenizi uzatacaktır. Daha kısa sürelerde distile su üretmenin yolu cihazın üstünün en az 20 cm boş olmasından geçer.

    

    

   Diğer Özellikler
   Stok Kodude1485
   MarkaDİĞER MARKALAR
   Stok DurumuVar
   1000000001393
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.