• Tüm Kategoriler
  • ERA 4310 FFP3 - Ventilli Yüksek Solunum Koruyucu Maske

   ERA 4310 FFP3 - Ventilli Yüksek Solunum Koruyucu Maske
   Görsel 1
   PlatinPuan : 13.215
   Fiyat:
   17,82 TL
   İndirimli Fiyat (%15,7) :
   15,02 TL
   Kazancınız 2,80 TL
   15.02 www.eklegitsin.com
   Kullanım ŞekliKullanım Şekli
       Seçimi yapılmış maskeyi kullanım alanına girmeden önce kontrol ediniz.
   Şekil 3'te olduğu gibi nefes alışverişi yaparak bir kaçak olup olmadığını test edin.Eğer kaçak var ise resim 1-2-3-4'teki gibi tekrar takma işleimini gerçekleştirin.Çalışma alanında en az %19,5 oranında oksijen bulunmalıdır. Aksi taktirde maske kullanılamaz.Yeterli oksijenin bulunmadığı havasız kuyu, depo ve ambar gibi yerlerde maskeyi kullanmayınız.Maskeler gaz ve buhara karşı koruma sağlamamaktadır.Maskeyi çalışma ortamına göre hissedilebilir derecede nefes alma direnci oluşunca derhal değiştiriniz.


   Maske üstündeki herhangi bir parça değişimi ve tamirat yapmayınız.Maske hasar görmüş ise derhal değiştiriniz.Raf ömrü geçen ürünleri kullanmayınız.Maskeyi kısa kullanımlarda toz ve kirden koruyunuz.


   Maskeyi üretici tarafından sunulan şekilde saklayınız.Depolama alanının sıcaklığı -20C ile +40C arasında olmalıdır.Depolama alanı nem oranı maksimum %80 olmalıdır.

   Solunum sistemi koruyucu cihazlar Amerikan İş Güvenliği ve Sağlığı Ulusal Enstitüsü ( NIOSH ) Amerikan İş Güvenliği ve Sağlığı Ulusal Enstitüsü ( NIOSH ) belirlediği iş sağlığı ve güvenliği standartlarna göre FDA tarafından onaylanarak belge maskeler N95, N99 N100 olarak sınıflandırılır TSE-EN 149 standardına göre üretilerek CE almış maskeler ‘Solunumla ilgili koruyucu cihazlar-Partiküllere karşı filtre edici yarım maskeler’ EN 149: Toz maskeleri yeni Avrupa Standardı maskeleri FFP1, FFP2, FFP3 şeklinde sınıflandırmaktadır.


   Yoğun talep ve tedarik zorlukları nedeniyle bu ürün ve bu üründen içeren siperen siparişlerde kargo süresi 2. günü bulabilmektedir. 
   Diğer Özellikler
   Stok KoduERA.4310
   MarkaDiger Markalar
   Stok DurumuVar
   1000000020613
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.