• Tüm Kategoriler
  • SANISWISS Sanitizer Instruments (Hiperkonsantre %0,5 Enzimatik Temizleyici Dezenfektan) 1000 ml

   Görsel 1
   PlatinPuan : 346.912
   Fiyat:
   426,36 TL
   İndirimli Fiyat (%7,5) :
   394,39 TL
   Kazancınız 31,98 TL
   48,64 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   SANISWISS Sanitizer Instruments


   + EŞZAMANLI TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON

   + 3 ENZİM TEKNOLOJİSİ

   + HİPERKONSANTRE %0,5


   Yüksek performanslı temizleme gücüne sahip yeni 3 enzimli temizleyici dezenfektan. İyileştirilmiş antimikrobiyal etkinlik sağlarken çok çeşitli kirler üzerinde etkilidir. Ultrasonik banyo da dahil daldırma banyosu işleminde genel ve cerrahi aletlerin manüel temizliğine ve profilaktik dezenfeksiyonuna yönelik konsantre.


   Sterilizasyondan önce temizlik ve dezenfeksiyon için tıbbi-cerrahi aletlerine ve endoskopi ekipmanlarına yönelik yeni 3 enzimli dezenfektan. Düşük uygulama konsantrasyonlarında, bakterilere, mayaya ve virüslere karşı geniş etki spektrumuna sahiptir. Çoğu patojende 5 dakikadan sonra etkilidir. 72 saate kadar ıslatmada alet bütünlüğünü garanti eder.


   EŞZAMANLI TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON

   İşlem zamanından tasarruf etmek ve güncel kullanıcı koruması kurallarına uymak için ultrasonik banyoda temizlemek de dahil eş zamanlı olarak temizleyin ve dezenfekte edin.


   HİPERKONSANTRE %0,5

   Yüksek seviyede konsantre olan ürünümüz maliyet etkin kullanıma sahiptir (1 litre = 200 litre kullanıma hazır çözelti) ve tıbbi-cerrahi aletler ve endoskopların temizliğinde son derece güçlü ve hassastır


   3 ENZİM TEKNOLOJİSİ

   3 enzime sahip enzimatik konsantremiz, aletlerin rutin manüel temizliği ve dezenfeksiyonu için kullanılabilecek güçlü bir temizleyici dezenfektandır. Sterilizasyondan önce kirin ve biyofilmin parçalanmasını sağlarken çok çeşitli patojenler üzerinde etki gösterir.


   72 SAAT ISLATMA

   Aşınma çalışmalarında uyumluluk bakımından test edilip onaylanan malzemeden yapılan aletler 72 saate kadar oldukça uzun bir süre herhangi bir aşınma olmaksızın çözeltide ıslatılabilir. Banyo stabilitesi: 8 saat (VEYA gün)   Kullanım Talimatları:

   Cerrahi aletler, ameliyathane ekipmanları, skoplar, oftalmolojik ekipmanlar ve kontaktoloji ekipmanları gibi invazif ve invazif olmayan cihazların ön dezenfeksiyonu için yalnızca profesyoneller tarafından kullanıma yöneliktir. Son kullanma tarihinde sonra kullanmayın. Şişeyi sıkıca kapalı olarak muhafaza edin. Banyoyu ön dezenfeksiyon için yalnızca bir kez kullanın. Banyoyu tekrar kullanmayın veya dönüştürmeyin. Diğer ürünlerle karıştırmayın. Tüm sorumluluk atık sahibinde olmak üzere, ürünü ve ambalajı tehlikeli atık olarak bertaraf edin. Kalıntıları kanalizasyona veya su yollarına atmayın. Paslanmaz çelik, alüminyum, HDPE, silikon, skop kılıfları, tungsten, viton, pirinç ve PVC ile uyumluluğa yönelik aşınma çalışmalarında test edilen materyallerle işlenmiş malzemelerin uyumluluğunu kontrol edin. Sınıf IIb tıbbi cihaz.


   Paketleme : 1000 ml

   Diğer Özellikler
   Stok KoduDST.SNW.132164
   MarkaSaniswiss
   Stok DurumuVar
   1000000033612
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.